
Planning overstap naar PraktijkbeoordelenFlex
Zoals aangegeven in de eerste nieuwsbrief van dit jaar heeft Examenservices mogelijke scenario’s uitgewerkt ten aanzien van bijvoorbeeld het tijdspad van de overstap. Daarbij wordt gekeken naar mogelijkheden en beperkingen voor onder meer de content waar mee gewerkt kan worden en kosten.
De status is inmiddels als volgt: zowel de Gebruikersgroep (GG) als de Examenadviescommissie (EAC) zijn inmiddels onder leiding van Nicole Fanchamps (senior ontwikkelaar) en Ilka Barensen (relatiemanager) bijeengekomen. De twee gremia hebben per school ook onderlinge afstemming gehad en deze is ingebracht tijdens de vergadering met de EAC op 13/2.
De uitkomst van de overleggen tot zover liggen op één lijn. Het tot stand gekomen advies wordt ingebracht in de bestuursoverleggen met als doel om in elk geval nog in dit kwartaal een besluit te nemen over het uit te werken scenario. Uiteraard worden alle scholen vervolgens zo snel mogelijk geïnformeerd en zal er een plan van aanpak opgesteld worden.